Мотори.ком.мк форум

Добредојдовте на форумот

Претставување

Нов возач? Или едноставно нов си на сајтот? Повели, напиши некој збор за себе.

Теми
58
Мислења
392
Теми
58
Мислења
392

Мото клубови

Место за претставување на мото клубови. Објави, соопштенија, фотографии од собири, странски клубови...

Теми
3
Мислења
26
Теми
3
Мислења
26

Мото случувања

Мото настани

Родендени на клубови, собири, журки..

Теми
27
Мислења
238
Теми
27
Мислења
238

Патеписи

Репортажи од патувања на нашите моторџии низ целиот свет

Теми
15
Мислења
171
Теми
15
Мислења
171

Мото почетоци

Малку историја и по некоја пожолтена црно-бела фотка. Македонските мото почетоци....

Теми
3
Мислења
66
Теми
3
Мислења
66

Викенд возења

Кој бил, каде бил, со кого бил, што видел, како си поминал на викенд возењето...

Теми
13
Мислења
276
Теми
13
Мислења
276

Мотори

Сервис

Сите прашања и одговори поврзани со сервис на моторите

Теми
58
Мислења
1.206
Теми
58
Мислења
1.206

Опрема и делови

Дискусија за мото опрема и делови за мотори

Теми
47
Мислења
504
Теми
47
Мислења
504

Слики и видеа

Фотки и видеа од мотори, место за се што мислите дека е интересно да се сподели

Теми
18
Мислења
263
Теми
18
Мислења
263

Општо

Општа дискусија за мотори

Теми
108
Мислења
1.892
Теми
108
Мислења
1.892
  • Gogo

Мото спорт

Дискусија за секакви мото трки и вести од мото спортот
Теми
5
Мислења
27
Теми
5
Мислења
27

Скутери

Сервис

Сите прашања и одговори за сервис на скутери

Теми
29
Мислења
253
Теми
29
Мислења
253

Опрема и делови

Дискусија за мото опрема и делови за скутери

Теми
9
Мислења
116
Теми
9
Мислења
116

Слики и видеа

Фотки и видеа од мотори, место за се што мислите дека е интересно да се сподели

Теми
3
Мислења
39
Теми
3
Мислења
39

Се за скутерите

Општа дискусија за скутери

Теми
14
Мислења
65
Теми
14
Мислења
65

За форумот

Прашања, поплаки, пофалби, желби..

Место за прашања поврзани со форумот, поплаки, желби...се што ви лежи на душа, овде.

Теми
8
Мислења
54
Теми
8
Мислења
54

Онлајн членови

No members online now.

Статистика

Теми
418
Мислења
5.588
Членови
436
Најнов член
cgcpvongtayphongthuy

Статуси

Здраво на сите, јас сум нов на форумот МОТОРИ.КОМ.МКФОРУМ моето име е Милан од Кавадарци и сопстеник на Lifan LF 400
Здраво на сите, јас сум Милан од Кавадарци и сопстеник на Lifan LF 400
Jedi wrote on Danilo Stankovik - KROKO's profile.
Здраво Данило!
Првиот пост на форумот уствари ќе ми биде пост на твојот профил. Ова како комплимент ке му дојде хаха... :)
Би сакал да ме упатиш во врска со сервисирање на моторот (honda cbr600rr 2007god).
Како би можел лично да те исконтактирам?
Фала и поздрав!
Во виното е вистината, а во ракијата глупостите!!!
Се крчка нешто ново :)