Топ содржини

На наш колега моторџија му е потребна помош, да се покажеме во вистинско светло во недела!

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Слободно можеме да кажеме дека новите модели кои ги прикажа Ducati за време на Intermot беа помалку резервирани.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

За време на изложбите во Париз и Intermot, Honda го претстави новиот Super Cub C125 кој се очекува да се најде на пазарот оваа есен.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Sign up via our free email subscription service to receive notifications when new information is available.
Бидете информирани за сите новости директно на вашата е-маил адреса
Реклами